Certyfikaty i wyróżnienia

Nagrody i Wyróżnienia

Największą motywacją do działania jest zadowolenie klientów. To banalne, ale tak powinno być w każdym biznesie. Fakt, że z polecenia i nie tylko docierają do nas nowi klienci, motywuje nas ale również utwierdza w tym, iż idziemy dobrą drogą.

Dziękujemy za zaufanie naszych Klientów oraz za uznanie w branży. Kancelaria otrzymała wiele wyróżnień oraz certyfikatów, które są wynikiem rzetelnej pracy oraz jakości wykonywanych usług. Naszą wiarygodność, rentowność oraz dobrą kondycję finansową potwierdza w szczególności BISNODE CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ. Z dumą patrzymy także na podziękowanie za wsparcie i pomoc w organizacji przy gali charytatywnej „50 wpływowych kobiet biznesu”.

„Orły rachunkowości” to kolejne, ważne wyróżnienie dla kancelarii BOOLSKA.PL, ponieważ kapitułą oceniającą są Klienci, Przedsiębiorcy. Tak więc ich werdykt jest potwierdzeniem jakości wykonywanych usług.

„Orłami rachunkowości” nagradzane są najlepsze firmy, liderzy branż, którzy wyznaczają kierunek , stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji.